Hlavní stránka

     Úvod

     O firmě

     Dřevěná okna a dveře

    Plastová okna a dveře

     Příslušenství

     Služby

     Fotogalerie

     Aktuality

     Kontakty

Plastová okna a dveře

Plast – moderní materiál používaný pro výrobu oken a dveří již více než 40 let. Za desítky let získávání praktických zkušeností byly systémy konstrukce plastových oken a dveří dovedeny k technické dokonalosti a plastová okna a dveře se tak díky svým vlastnostem staly nepostradatelným konstrukčním prvkem ve stavebnictví, který v různých typech a provedeních uspokojí i požadavky nejnáročnějších zákazníků.

FenStar Námi dodávaná značková plastová okna a dveře FenStar se vyznačují velmi vysokými užitnými vlastnostmi a kvalitou zpracování a jsou vyráběna v jednom z nejmodernějších výrobních závodů v Evropě. Podstatná část výrobní produkce (v současnosti asi 70%) nachází své zákazníky na náročných trzích EU, především ve Francii, SRN a Rakousku.
Od roku 2000 patří firma AKCENT okna - dveře mezi skupinu exkluzivních autorizovaných prodejců značkových oken a dveří FenStar, kteří jsou zárukou profesionálního přístupu a serióznosti pro zákazníky.

 Plastová okna FenStar se vyznačují elegantním designem, životností několika generací, do detailu propracovanou funkčností a absolutně špičkovými hodnotami v oblasti tepelně izolačních vlastností pro maximální úsporu energií. Výrobky s bohatou rezervou splňují ty nejpřísnější kvalitativní požadavky podle evropských norem. Nejmodernější automatické stroje a vysoký podíl automatizace ve výrobním procesu eliminuje možnost vzniku lidských chyb a garantuje vysokou produktivitu a kvalitu při nízkých režijních nákladech.

 

 

AKCENT - Okna-dveře