Hlavní stránka

     Úvod

     O firmě

     Dřevěná okna a dveře

     Plastová okna a dveře

     Příslušenství

     Služby

     Fotogalerie

     Aktuality

     Kontakty

Služby

  • Poradenství – našim zákazníkům nabízíme zdarma a nezávazně poradenství a konzultace týkající se technických možností a omezení, tvarových a typových variant jednotlivých prvků, stejně tak jako podání základních informací o jednotlivých produktech a materiálech. Samozřejmostí je u nás bezplatné zpracování cenové nabídky v profesionálním kalkulačním programu s přehledným vyobrazením jednotlivých pozic a cen. Rádi a ochotně Vám pomůžeme nalézt to správné řešení pro Vaše okna.

  • Profesionální zaměření – líbí se vám naše nabídka? Rozhodli jste se pro některou z námi předložených variant? Naši technici jsou připraveni sejít se s Vámi u Vás doma, nebo na stavbě, provést detailní zaměření stavebních otvorů a vyřešit s Vámi veškeré stavební detaily potřebné pro zpracování smlouvy. Této činnosti věnujeme maximální pozornost, neboť je základním předpokladem bezchybné dodávky.

  • Doprava – okna a dveře Vám dopravíme bezplatně a spolehlivě. Pro Vaše pohodlí až na místo určení.

  • Demontáž – v případě že se jedná o rekonstrukci, je potřeba nejprve demontovat původní okna, mnohokrát si staří mistři s jejich kotvením dali před léty práci a tak pokud si netroufáte sami a nevíte kam s nimi, žádné obavy - starých a nepotřebných oken Vás zbavíme rychle a šetrně.

  • Odborná montáž – kvalitní proškolené montážní týmy s počty namontovaných oken, které se počítají na tisíce, svou práci zvládají rychle a precizně. Jejich řemeslná zručnost a zkušenosti jsou zárukou bezproblémové funkčnosti Vašich oken.

  • Zednické práce – ihned jakmile to technologický postup umožní, můžeme v případě Vašeho zájmu vyspravit okenní ostění (případnou dozdívku, opravu jádrovou, štukovou, sádroštukovou omítkou nebo s použitím fasádních polystyrenů, síťoviny a lepidla, případně systémem sádrokartonu) s veškerou pečlivostí a smyslem pro detail a dokončíme dílo k  Vaší spokojenosti.

  • Servis – v záruční době nebo v průběhu celé životnosti námi dodaných oken, dveří nebo příslušenství mohou nastat situace, které neumožňují plnohodnotně využívat výrobek a vyžadují včasný servisní zásah (rozbité sklo, seřízení kování, dodatečná montáž nadstandardních součástí kování apod.) Stále jsme Vám nablízku a vyjdeme Vám vstříc, připraveni řešit situaci.


AKCENT - Okna-dveře